SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter Mini DVI ne DVI per MacBook, iMac Intel
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter Mini DVI ne DVI per MacBook, iMac Intel, PowerBook 12" DVI Modell
Kodi i artikullit: 5412810120185

Me poshte gjeni pershkrimn per artikullin ne anglisht;
MINI DVI to DVI female adapter cable for MacBook, iMac Intel and PowerBook 12" DVI model.
Colour White
Type DVI
Length 0.2 m
Gold Plated No
Connector 1 DVI 32p Male Mini
Connector 2 DVI-D 24+1p Female
Version Adapter Cable
Packaging Bulk
Connector Type Straight
Outer Material PVC
Usage Video
Signal Digital
Conductor OFC
Series Valueline

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »