SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cannondale
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:56
ID e produktit :
128406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bicikleta Cannondale është importuar nga Zvicrra, është e aluminit frenat i ka me disqe me vaj(glicerin), amortizerin e ka me bllokad dhe të gjitha pjesët i ka Shimano Deore
Viber : +377 45 685 042
Informata rreth publikuesit
Besjani
Gjilan
+37745685042
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »