SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplet ALARM me teledirigjues per lokal,banes. Sirena 130dB
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alarm i kompletuar me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepis, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. Alarm efektiv dhe praktik qe mund te montohet ne muri ose ne pllafon. Ka nje siren 130dB e cila eshte e padurueshme ne rast se aktivizohet. Kohzgjatja per me dal eshte 30 sekonda dhe per me hy e me deaktivizu eshte 4 sekonda. Punon me baterija te thjeshta 1,5V. Baterijat i qendrojne rreth 6 muaj dhe nese fillojn me u hargju ateher sinjalizon per me i nderru ato. Ne rast nevoje mund te lidhet edhe me adapter rryme.

Kodi i artikullit: 5412810093397

Very effective mini alarm with motion detection. Easy to operate with remote control. Quick installation without any wiring. Preprogrammed exit and entry delay. Perfect for securing any room or area. Detection area: 6 meter long, 60 degree horizontal and 20 degree vertical.
• Alarm: 130 dB
• Detection: Infrared
• Exit delay: 30 sec.
• Entry delay: 4 sec.
• Power: 4x "AA" battery
• Dimensions: 160x65x35 mm

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »