SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet IPhone 4 16G
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
ID e produktit :
128429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 4 memori 16G gjendje shume te mirё, celulari i perdore
pa as nje gervishtje, punon perfekt. Me karikus edhe shtese kufje te reja te Iphone 5S, dhe aksesore.
+355685694772
Informata rreth publikuesit
Rinor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »