SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter rryme per llaptop per IBM/LENOVO 20V-4,5A
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter rryme per llaptop per IBM/LENOVO 20V-4,5A

Kodi i artikullit: 4907273
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: Desktop Power Supply
Output voltage: 20V
Type of Output: DC
Max current: 4.5 A
Max Power: 90W Input connector: Schuko
Input voltage: 100-240V AC
Output Connector: 7.9x5.5mm with Innenpin
Power Cord: Included with C6 AC Inlet

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »