SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter te ndryshem rryme per 165 shtete te ndryshme
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter te ndryshem rryme per 165 shtete te ndryshme. Kodi i artikullit: V22397.
Perfshine 7 adaptera te ndryshem.

Nese keni me udhetu jashte vendi, keta adaptor rryme ju duhen per shume shtete (kontinente) qe kyqja ne rryme nuk eshte e mundshme pa keta adaptor. Deri ne 3500Watt / 16A.

Traveller’s connection set

- Including 7 adapters for more than 150 countries throughout the world
- Children security
- Suitable for Schuko and European plugs

The travel plug is not a voltage and frequency converter!

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »