SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Soni3superslim
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
128461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet soni3 ne gjendje shum te mir eshte superslim dhe ka opsionin per te luajtur online eshte ne gjendje perfekte dhe vjen me nje gjostik dhe nje cd te futbollit PES2015 ---

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
+37744141955
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »