SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ore dore Quark
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
ID e produktit :
128493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjitha modelet te brendit Quark jane me 2 vite garancion.

Modeli:QU-1464104-20
100 Metra rezistim ndaj ujit 100 Metre Su Geçirmezlik
Ekran shum fonksiyonal
Alarm dhe sinjal per cdo ore
Kronometre
2 tredues te ores
Drite komplet
Silikon Kasa
Silikon Rrypi
Informata rreth publikuesit
Brand Shop Prizren
Prizren
+37745819859
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »