SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter rryme per Llaptop MEDION 19V-2,64A 50W
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter rryme per Llaptop MEDION 19V-2,64A 50W
Kodi i ketij artikulli: 4907285
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: Desktop Power Supply
Output voltage: 19V
Type of Output: DC
Max current: 2.64 A
Max Power: 50W

Input Connector: Euro
Output Connector: 5.5X2.5MM barrel connector

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »