SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony playstation 3
Çmimi fillestar :
€120.00
Ju kurseni :
€20.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€100.00 Çmimi rritet në €120.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
ID e produktit :
128518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes sony playstation 3,, 6 muaj e perdorur me nje kontroller dhe 5 videolojera origjinale.

tel. 049 864 316 ( viber)
Informata rreth publikuesit
Faton
Besianë
049864316
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »