SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cpu core2Quad q9400 + Cooler silent , Psu , Ram ddr2
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
128525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Cpu core2Quad q9400 4 x 2.6 ghz + Cooler Silent 50 euro
Shes psu mini atx 240 w 10 euro
Shes Ram ddr2 3 copa x 2gb 25 euro dhe 2 copa x 512 mb 5 euro
Produktet jan ngjedje te rregullt

Viber : +377 45 938 616
Informata rreth publikuesit
alvin
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »