SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOLIC PER FEMIJE
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
ID e produktit :
128529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kolica per femije e perdorur por ne gjendje te mirë funksionon ,e mirëmbajutr e ardhur nga gjermania (vet e kam porosit prej internetit )
Eshte MADE IN EU
11 në 1
Firma Tornado
Është me federa
eshte shtrati per foshnje qe mbyllet
eshte qanta
mbrojtesja nga shiu
mbrojtesja nga insektet
mbajtesen per shishe
mbajtese per shishe,gjera ushqimore
rrethi i sigurise
Mbules per këmbë
kthehet ne te dy anet
mbeshtjellesa per guma
Palohet
Ka reflektor per siguri rrugore
100 % poliester
ka bagazhin e madhë
2 gjepa anësor nje i vogel nje i madhë
mund te frenohen kater rrotat
e prodhuar nga Metaluietali
E pershtatshme per femijet 0-4 vjeç
Vëmendje ngjyra dhe dizajni jane fotoja e kolices me figura
Info 044760094
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »