SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KALLDA SHPORET 50 KW PER NXEMJE QENDRORE ME SISTEM PER HJEKJEN E HIRIT
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
ID e produktit :
128723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kallda, shporet 50 kw bojler per nxemje qendrore ME SISTEM PER HJEKJEN E HIRIT
Perdoret me Dru dhe me Qymyr
Eshte vendosur para dy viteve dhe shum pak u perdor
Eshte ngrohur lokali 250 M2 tash eshte rritur lokali dhe kam nevoj per kapacitet ma te madh
044 220 461 tel & Viber
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
044 220 461
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »