SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
troset dhe 2 fotele
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
ID e produktit :
128745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kompleti 2fotele dhe ni kauq jan shum trujtme munt te terhiqen per te fjetur dhe hapsire mbrenda per te ler gjeraQmimi eshte i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gramos
Prizren
386138229
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »