SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Biznesin - Butiku ART FASHION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
ID e produktit :
128817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent biznesin – Butikun “Art Fashion” ne Fushe Kosove. Butiku eshte duke punuar por per arsye familjare deshiroj ta shes. Butiku ka veshmbathje per meshkuj dhe femra si dhe komplet inventari. Butiku eshte I kompletuar dhe eshte nje biznes fitim prures. Biznesi eshte ne lokal me qira prandej mund ta merrni te gatshem per te punuar dhe personi qe do ta blej e merr te gatshem dhe mund te vazhdoj njejte ne te njejtin lokal. Lokali gjendet ne qender te Fushe Kosoves perballe Gjamise ne Fushe Kosove, ngjitur me kafiterine B`ens Bar – perballe embeltores Kaltrina, ngjitur me shkollen Selman Riza. Cmimi sipas marreveshjes por mund te bejme edhe me kompenzime si vetura apo diqka te ngjashme.
Kontakto tel: +37744194634 dhe +38649843855
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
049 843 855
Perball embeltores Kaltrin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »