SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vikendice ne Mavrove,Maqedoni
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '13
ID e produktit :
12884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vikendic ne Mavrove me siperfaqe 112/m2 dhe toke prej 1000/m2.Vikendica gjendet ne pompen e benzines menjeher rreth rruges.
per me shum info : +38971774666
+38971986666
Informata rreth publikuesit
valon
Mavrovo,Maqedoni [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »