SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma me bandansh 16-she per dimër (SAVA)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:04
ID e produktit :
128896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 goma me bandash dhe rrotkapne
205/55/16 SAVA per Dimer te reja.
Tel:044-503-611
Viber:+37744-503-611

•Passat
•Tiguan
•Touran
•Golf 4,5,6,
•Jetta
•polo etj.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044-222-611
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »