SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitete pc dhe ps2
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
ID e produktit :
128969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lenovo pc i kompletuar 2gb ram ,160gb hd ,pentium d 2.8ghz, dhe ps2 i kompletuar
Cmimi i pc 100€
Cmimi i ps2 50€
Te dyja 150€Postuar nëpërmjet celularit.
Kontanktoni ne viber 0682220167
Informata rreth publikuesit
Klédî
Tirana, Albania
0682220163
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »