SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon SX50 HS | Full HD | New
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '13
ID e produktit :
12898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3 muj i perdort.
Posedon qanten, SD card 8gb, varsen, kapakin e lensit, adapterin, CD manual, paketen edhe faturen.
Ka 12.1 megapixel (4000x3000) dhe video full HD (1080p 24fps, 720p 30fps) poashtu edhe video super-slowmotion me 120fps & 240fps.
ISO 6400.
Aperature f3.4/8.
Zoom ka 50x (optical zoom) edhe 200x (digital zoom).
Shiko foto qe jan ba me ket aparat: www.facebook.com/ShendetAliuPhotography 
Thirr n'numer per me kontaktu.
Bohet zbritje.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »