SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Menyja ditore për 01.11.2013 në Sabaja Dr s Beer House
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '13
ID e produktit :
12900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Menyja ditore pë sot: Supë domatesh dhe bazilik, sallatë e freskët, palentë me paté pule dhe një lëng apo kafe. Çmimi vetëm 3,40 Euro!
Daily menu for today: Tomato and basil soup, fresh salad, chicken paté on corn meal and one juice or coffee. Only 3,40 Euros!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »