SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparat per Prodhimin e Akullores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
ID e produktit :
129042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Aparati per prodhimin e Akullores, i firmes CAPRIGIANI bashk me vitrinen per vendosjen e Akullores. Jane ne gjendje shume te mire dhe shume te ruajtura, dhe jane te sapo ardhura nga Zvicrra. Aparatet mund te shiten edhe ndaras.
Per me shume info, mund te kontaktoni ne kete nr: 044 257 298.
Çmimi me Marreveshje
Informata rreth publikuesit
Flamur
Burim
044 634 115
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »