SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine per Prerjen e Mishit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
ID e produktit :
129043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina Profesionale per prerjen e mishit. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e sapo ardhur nga Zvicrra.
Per me shume info 044 257 298

Çmimi me Marreveshje
Informata rreth publikuesit
Flamur
Burim
044 634 115
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »