SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine per Bluarjen e Mishit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
ID e produktit :
129044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina per Bluarjen e Mishit, eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e sapo ardhur nga Zvicrra.
Per me shume Info mund te kontaktoni ne kete nr 044 257 298.
Çmimi me Marrevshje.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Burim
044 634 115
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »