SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparat per Prodhimin e Akullores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '16
ID e produktit :
129045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Aparati per prodhimin e Akullores, i firmes CAPRIGIANI bashk me vitrinen per vendosjen e Akullores. Jane ne gjendje shume te mire dhe shume te ruajtura, dhe jane te sapo ardhura nga Zvicrra.
Per me shume info, mund te kontaktoni ne kete nr: 044 257 298.
Çmimi me Marreveshje
Informata rreth publikuesit
Flamur
Burim
044 634 115
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »