SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asus transformer book t100ta sikur i ri
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
129054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Asus transformer book t100ta laptop+tablet sikur i ri shum pak i perdorur, shum i shpejte, i holle i lehte dhe praktik
10.1 inch 1366x768
CPU Quad Core 1.4 GHz , turbo up to 1.8ghz
2 gb ram
32gb SSD+500 gb HDD
Baterine e mbane varesisht prej punes minimum 2-3 h nese ngarkohet me lojra 3d , youtube e deri ne 7 dite ne stand by
Mund te ndahet nga tastiera kurdo
asusi vjen me adapter origjinal te vetin, kuti te veten , qante dhe nje fotroll (tablet stand),foli mbrojtese
Nuk ka demtime fizike
USB 3.0 , micro HDMI jack , micro USB jack , micro SD card slot,/Headphone-out jack ,microphone te integruar
Win 10 i regjistruar
Eset antivirus me licence
Per me shume info kontakto viber,whatsapp
pres bleres serioz

>>>>>Cmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
berat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »