SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten tavolinat per call center
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
ID e produktit :
129062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten tavolinat per call center shum pak te perdorura. Tavolinat shiten komplet me karrika dhe kompjutera jon gjithsej 9 tavolina. Secila tavolin i ka nga 2 vende per mu ul. Pres bleres serioz qmimi sipas marrveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
anonim
049 884-411 viber +37744-884-828
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »