SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komode dhe TV
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
129107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komoden italiane shume pak e perdorur dhe shes TV (samsung 32 inch)

Cmimet :
*Komoda 130Euro
*Tv 120 Euro
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Prishtinë
044183257
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »