SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENT A CAR-LIMUZINË TE DINI
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
ID e produktit :
129136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENT A CAR DHE LIMUZINA NE SHERBIM TE DINI TEL:044333917,044999036,044893801 RENT A CAR "TE DINI" 044333917 & 044999036 OFROJM VETURA ME QERA 24H VETURAT QË POSEDOJM:(GOLF V,GOLF IV,GOLF IIV,TAUREG,AUDI A6,PEUGEOT,,BMW. NA KONTAKTONI NË: VIBER APO WHATSAPP:(+37744333917):(+37744893801) JU MIRËPRESIM.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Ferizaj
044893801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »