SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet giant mtb 26
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor
ID e produktit :
129152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet giant madhesia 26
27 shpejtesi
Frenat me disqe me glicerin
Amortizer para dhe mbrapa me ajer
Per me shum viber kontakt
049809854Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bardhyl
0038649809854
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »