SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pitbulla kangall golden retriver.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
ID e produktit :
129206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes klyshqit pitbulla golden retrivera dhe kangalla jan gjasht cop tre golden retrivera te bardh dhe te zi qe jan mashkuj dy kangalla femra me ngjyer te kaft te hapur dhe dy pitbulla njeri mashkull e tjetri femer nje bardh e zi tjetri bardh e kaft ata i kan nga nje muaj por jan agresiv dhe lehin shes dhe kudren e madhe qe eshte kangall shum i eger dhe e ka zer vendin e kater mes lufta mes qenve un i shes klyshqit edhe me cop nje kelysh femer kushton40€ ndersa nje kelysh mashkull kushton50€ ndersa kudren e madhe e she 50€ mund te kontaktoni ne viber:+37745332064.Me mirkuptim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
37745332064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »