SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S3. 32Gb
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
ID e produktit :
129215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsungu galaxy s3 osht n gjendje te rregullt punon super kontaktoni edhe n viber dhe ne whatsapp::: +37744666762.Ka verzion te s7.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Los Angeles, California
044 666 762
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »