SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HITI KAMINA - Kamina per Kand
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:36
ID e produktit :
129258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HITI KAMINA

- Mbi 200 lloje te kaminave me dekor per pozicione te kandit, te drejte, me dy pamje, me tre pamje, dhe tunel

- Ekipe profesionale per montim

- Kamina me dekor, kamina me dru, stufa me pelet, kalldaja me dru dhe pelet, kamina elektrik, biokamina, aksesore, gure dekorativ


Adresa: Cagllavice, Koshare, Prizren, Peje, dhe Ferizaj.
Tel: 044/571-572 ; 049/16 16 00

Shqiperi, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group)
Tel: 069/35 111 84
Informata rreth publikuesit
Hiti Kamina
Prishtinë
044571572
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »