SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krevat i varur (hulaj) per oborr
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
129414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet hulaja per oborr (per 3 persona). E gjitha nga druri i sapo punuar. Eshte shume komfort dhe relaksues. Shtoni relaksin trupit tuaj dhe bukurin oborrit tuaj.
Informata rreth publikuesit
Ilaz
Mitrovicë
049 596 137
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »