SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PELET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
ID e produktit :
129425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pelet i kualitetit me te larte , 100% natyral nga druri i ahut dhe breut . I prodhuar ne Fabriken tone Euromax e cila eshte fabrika e pare ne Kosove per prodhimin e peletit. Analiza e produktit eshte bere ne Itali dhe Austri me kete rast kemi fituar certifikaten per cilesi. I pershtatshem, i disponueshem per perdorim. Garantojme per cilesin e produktit .

Ne cmime nuk eshte i perfshire transporti

049 798 828 / 049 502 660
Informata rreth publikuesit
Blendi
Pejë
049 798 828
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »