SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 6plus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
ID e produktit :
129448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 6plus eshte shum i rujtum dhe eshte 64 gb ngjyr gold .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatt
Gjakovë
049199417
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »