SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER AKSION - KAMIN ELEKTRIK @ IDEAL KAMINA
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
129451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
****SUPER AKSION *****

KAMIN ELEKTRIK, Per vetem 199euro :)

(Posedon sistem te ngrohjes)

Na gjeni në :

Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj
Rr. Driton Islami (afër ETC)

044/124-992
044/944-305

(OFERTA VLEN DERI ME DATE 25.07.2016)
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »