SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Belgian Malinois
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
ID e produktit :
129483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitetn : Belgian Malinois Mosha: 48 dite Gjina: 2 meshkuj , 3 femna Cmimi: 250 euro , 150 euroKelyshat kan tw kryme vaksinat dhe posedojn librez

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qera
Prishtinë
044700472 / 049209040
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »