SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiston nuserie
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
ID e produktit :
129498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fustan nuserie,duvak dhe lulet.I perdorur nje here dhe i blere para nje muaji.Ne gjendje perfekte ,per qdo gje kontaktoni ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Gjakovë
+37745674989
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »