SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Tab 4
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
ID e produktit :
129514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Tab 4 , 4muaj i perdort , 7 inq , i pershtatshem edhe per xhep .
Ngjyra : e zez
Pesha : 276 gram
Video : 720p dhe i ka te gjitha aplikacionet e nevojshme te instaluara
Informata rreth publikuesit
Elidon
045 397 826
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »