SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Husky siberian
Çmimi :
€125.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
129524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Foshnjat pabesueshme Husky siberian me shenja të bukura tani në dispozicion për të parë. 1 meshkuj dhe 2 femra janë ende në dispozicion. Ne vetë dy prindërit dhe e mbeturinave atje të dytë, ato të fundit janë shitur të shpejtë në mënyrë rezervë, ndërsa u mund. Ata shumë janë të shëndetshëm, duke u blerë deri në ambiente të mbyllura dhe rreth fëmijëve dhe janë duke u trajtuar në baza ditore. Për këtë arsye do të jetë Husky siberian gjallë dhe miqësore Husky siberian. Do të vijnë trajtohen nga pleshtat dhe krimbat, ata tashmë kanë filluar trajtimin dhe atje vizitën e parë veteriner, do të jetë rregullisht vet kontrollohen too.
Informata rreth publikuesit
jarim
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »