SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eko Pelet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
ID e produktit :
129573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pelet 100% natyral nga druri i ahut dhe breut . I prodhuar ne Fabriken tone Euromax e cila eshte fabrika e pare ne Kosove per prodhimin e peletit. Analiza e produktit eshte bere ne Itali dhe Austri me kete rast kemi fituar certifikaten per cilesi. Ekonomik , ekologjik , i sigurte. Garantojme per cilesin e produktit .

Ne cmime nuk eshte i perfshire transporti

049 798 828
Informata rreth publikuesit
Blendi
Pejë
049 798 828
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »