SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotokopje Printer Samsung MultiXpress 6545
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
129578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofert Speciale

Fotokopje Printer Scaner
Samsung MultiXpress 6545NX
DUBLEX 2 KASETA - A4
45 Kopje ne minut
PRINTER
SKANER
FAX
Ju lutem telefononi per infromata te tjera dhe per
Te gjitha paisjet jane te servisuara
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
+37744291199
prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »