SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Web faqe profesionale
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '17
ID e produktit :
129612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe eksperiences sone shume vjeqare ne punimin e web faqeve me kualitet te larte.

Ekipi jone eshte i perbere nga nje staf profesional me arritje akademike ne fushen e Teknologjise Informative dhe Biznesit.

Oferta jone perfshine:

Dizajnin
Hapesiren per web (Hosting)
Emrin e web faqes (Domain)
E-mail me shtesen @kompaniajuaj.com
Keshillat dhe informatat per qdo hap te zhvillimit te web faqes.
Krijimi dhe menaxhimi i Facebook Page per vendosje te produkteve apo reklamim te kompanise suaj sipas deshires.
Kerkesa tjera rreth promovimit te biznesit tuaj.


Varesisht nga permbajtja dhe kerkesat tuaja, çmimi varion nga 150 Euro.

Per oferte me te sakte, ju lutem na kontaktoni permes e-mailit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044334878
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »