SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung J1
Çmimi fillestar :
€100.00
Ju kurseni :
€40.00 (40% zbritje)
Çmimi :
€60.00 Çmimi rritet në €100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
ID e produktit :
129617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefon Samsung Galaxy J1, ngjyr te bardh eshte ne gjendje te rregullt pa gervishje dhe punon shum mir.
per me shum info. kontakto ne viber ose whats app, pako Hej!
version 4.4.4 , 4G , snapchat, viber, whats app, facebook, skype, instagram, 512MB RAM, kamer para dhe mbrapa, sd card etj.
00386 49 226 495
qmimi pak i diskutueshem, BEJM EDHE NDRRIM
Informata rreth publikuesit
GS Miliona
Prishtinë
044911222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »