SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lenovo a916
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
129623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet telefoni lenovo a916 me 8 GB room dhe 1 GB RAM telefoni eshte ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sokol
Prizren
044937414
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »