SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes zerimin Electrovoice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
129634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes zerimin Electrovoice, në gjendje shumë të mirë.

Zerimi është komplet orgjinal, dhe është ky në foto.

Zerimi përmbanë:

4 Basbina Electrovoice & Zeck...

4 Satelita Electrovoice Sx200...

2 Electrovoice Sx300...

2 Përforëcues , adekuat për këtë zerim...

1 Mixet Maks 600 watt me efekte

Kabullat komplet për zerim...

Mbajtësen e Përforcuesve dhe laptopit, si dhe

Krosoverin.... si dhe Korrektorin bashke me këmbet e boksave!

Çmimi është fiks, edhe është i lirë dhe i arsyeshëm.

Mos me telefononi për çmim më të lirë, se nuk bëjë zbritje, dhe zërimin e shes komplet, jo pjesë-pjesë.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Deçan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »