SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung Galaxy s5 GOLD
Çmimi :
€165.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
129635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy s5 gold, 16 megapixel, 2 megapixel, 2 gb ram, quadqore 2.5 ghz, water resistant, heart puls etj. Ne gjendje te rregullt, vjen me adapter dhe degjojse orgjinal. Mundesi ndrrimi me samsung galaxy s6 edge, samsung galaxy s6 edge plus, iphone 6 plus, iphone 6s.Tel: 049 225 925

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
049 225 925
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »