SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SonyPlaystation3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
129653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 7 sony playstation komplet me 7 TV, 14 karrika banane dhe tavolinat per sony. Sonyt jon slim me qip, TV jon te firmes SONY 40inch. Çmimi:3800. Info +37744725991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044725991
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »