SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SonyPlaystation3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
ID e produktit :
129662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 7 SonyPlaystation komplet me TV karrika banane dhe tavolina mbajtse per Sony. Sonyt jon slim me chip, TV jon te firmes Sony 40 inch. Te gjitha jane ne gjendje te rregullt.Cmimi 3800. Info +37744725991
Informata rreth publikuesit
genc
Prishtinë
044675671
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »