SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy s7 edge
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
ID e produktit :
129692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin Samsung Galaxy s7Telefoni eshte I pa perdorur, e kam hapur kutin Veq me I bo fotoTelefoni eshte nga GjermaniaPosedon Te gjitha paisjet e tijVersion: Silver Titanium 32GBEshte rezistent ndaj ujit dhe thyerjesGjithashtu eshte full unlockKa 2 vite garancion gjerman O2Për me shumë info kontaktoni në viber: +38649172268 ose+38649617705

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
049172268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »